Dovolená na poslední chvíli

Zimní měsíce jsou jako stvořené pro využití nabídek cestovních kanceláří, které organizují dovolené do exotických krajin. Představa, jak v lednu ležíte na pláži a moře vám nohy omývá, je neodolatelná. Navíc benefity, které jsou u zimních last minut zájezdů poskytovány, jsou i finančně příznivé. Oproti letním měsícům. Kdy se na cesty vydává většina lidí. Snad nejvíce oblíbená je dovolená v Egyptě. Která zaručuje stálé počasí a veškerý komfort, který si lze přát. Zvolit si místo pobytu je možné přesně podle osobních potřeb a požadavků. Jiný resort si zvolí rodina s malými dětmi, která přivítá bazén se sladkou vodou v těsné blízkosti ubytovacích prostor, do hotelu přímo u moře vyrazí zamilovaný pár. A bungalovy jsou nejvhodnější pro skupiny přátel. Se kterými lze sdílet i venkovní prostory pro společná večerní posezení. Pod palmami. S místními specialitami na servírovacím stolku.

Dovolená u moře

Magic Beach je místem v klidné části Hurgady a vhodný je především pro rodiny s dětmi. Ve kterém panuje pohodová atmosféra. Jeho umístění skýtá panoramatický výhled na Rudé moře. Dětský bazén v jeho areálu je vítaným zpestřením pro malé děti, které ještě neumí plavat. Pozvolný vstup do moře a písčitá pláž je dalším bonusem pro klidnou dovolenou. Dospělým účastníkům je nabídnuto mnoho sportovních aktivit. Ať už to je šnorchlování či další vodní zaměření. Rovněž je zde k dispozici ke společné hře stolní tenis, petangue či kulečník. Pláže jsou vybaveny jak lehátky, tak slunečníky.

Cesta za sluncem

Což umožňuje delší pobyt přímo u moře. Stravování All Inclusive, nabízeno během celého dne formou bufetu, je v tomto resortu nejčastějším způsobem stravování. Pokud hledáte ideální místo pro pobyt skupiny přátel, vyrazte na Long Beach Resort. Který je zajímavý komplexem malých bungalovů, umístěných přímo na dlouhé písčité pláži. Pokoje pro návštěvníky tu jsou vybaveny nezbytnou klimatizací, televizí se satelitním příjmem i telefonem. V současné době je možné i připojení k Wi-Fi. Během celého dne je přímo na pláži otevřen bar. S bohatou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.