Bez mobilu ani krok

Mobil, každodenní nezbytnost většiny z nás. Stříbrný nebo černý, většinou chytrý mobil, takže zdaleka nejen k telefonování, ale se spoustou aplikací je to taková hračka, kterou někdy nepustíme z ruky celý den. Někdo s mobilem vyřídí tolik jako jiný s počítačem, maily, kalendář. Někdo jen telefonuje a při čekání ve frontě hraje hry a poslouchá hudbu, někdo jej používá jako lehce přenosný fotoaparát. Každý si našel svůj způsob využití.

Už na první mobily, kdo z nás starších by neznal Nokii 5110, se daly sehnat barevné kryty, aby měl člověk pocit výjimečnosti.

Už od malička se ale snažíme od druhých odlišovat, nejen malé holčičky se strojí před zrcadlem, zkoušejí si barevné mašle, šátky, šaty od maminky. A pak tyhle holčičky dostanou první mobil a nezajímá je, jaký má foťák a jak velkou má paměť. Ale co budou chtít určitě, bude kryt s obrázkem postavičky z oblíbené pohádky. Kryt je totiž jedním z věcí, kterou se může odlišit od mobilů ostatních.

Zatímco dospěláci volí kryty kvůli ochraně skla, nebo pro pohodlnější držení při telefonování. Některé kryty mohou mít i kapsičky na platební karty a různé další vychytávky.

mobil

Někdy drobnosti dotváření naši osobnost. I volba krytu na mobil může ladit s vaším oblečením a může se v podstatě stát módním doplňkem.

Velký výběr krytů najdete pro huawei p20 lite kryt https://www.modnimobil.cz/huawei-p20-lite-obaly-kryty-pouzdra-1120. Najdete zde nejen kryty, ale i další příslušenství k mobilům, např. sluchátka.

mobil siuchátka

Výběr mobilu je pro mnohé z vás otázka několikadenního hledání té správné kombinace parametrů. A když si jej koupíte, tak jej určitě budete nějaký ten rok používat a nebudete jej měnit. Co však můžete měnit třeba každý den, je kryt.

Nosíte mobil po kapsách? Ochraňte si sklo ochrannou fólií, nebo krytem z široké nabídky na webu. I drobností si lze udělat radost.