Kdy nosit boty na vysokém podpatku?


My, ženy, se rády načančáme předtím, než někam jdeme. Líčení nám trvá vždycky minimálně hodinu, než vyjdeme z koupelny. A když se chystáme na nějakou akci nebo večírek, čas strávený u líčení s make-upem se vždy prodlouží. A kromě toho máme taky pocit, že nikdy nemáme, co na sebe, i když máme ve skříni snad tisíc outfitů. A podobně je to s botami na vysokém podpatku. Těch taky máme hrozně moc a nikdy se nemůžeme rozhodnout, které si vybrat. Boty na vysokém podpatku jsou něco, co si bereme někam většinou na lepší příležitosti (večírky a podobně).

b

Pozor, ne každá žena ale v botách na vysokém podpatku umí chodit, a tak se klidně také může stát, že si nedopatřením zlomíme nohu. Proto je dobré brát si boty podpatkem opravdu jenom tehdy, když je to nutné a chystáme se na nějakou oslavu. Abych se přiznala, já nejraději nosím takové boty, které jsou pro mě příjemné a pohodlné. Teď je zima, takže zimní zateplené boty, v létě zase třeba sandálky, nebo žabky. Boty s vysokým podpatkem u mě najdete párkrát do roka, jinak je nevynosím.

b

Mám je opravdu schované na ty „luxusnější příležitosti“, kdy potřebuji nějak vypadat a samozřejmě že boty na podpatky mému vzhledu dodají i eleganci a ženskost. Pokud v nich umíte chodit a nevadí vám na noze, je to pro vás opravdu velké plus. Já se popravdě v botách na podpatku necítím vůbec dobře, a po nějakém čase nošení mě z nich šíleně začne bolet noha. I to je důvod, proč je nosím tak málo. A popravdě si mnohem raději na sebe vezmu tenisky, nebo nějaké pohodlné boty než podpatky. Neříkám, že jsou špatné, ale každý den bych je rozhodně nosit nemohla. Na to nejsem stavěná. Takže pokud jste takový typ jako já, co v podpatcích neumí až tak dobře chodit, nepokoušejte to a pokud v nich nechcete chodit, nemusíte. Záleží to opravdu jen na vás. Tak si vyberte to nejlepší.