Muzikály roku 2020


We will rock you

Rockový koncert a muzikál v jednom! Skupina Queen se snaží obnovit zakázanou hudbu a najít poslední hudební nástroj, kterým je kytara Briana Maye. Není to tudíž příběh takový, jaký ho možná znáte, protože se odehrává v budoucnosti. Režie Petra Novotného a Kateřiny Duškové, v obsazení Bohouš Josef, Jan Kopečný, Michaela Nosková, Markéta Procházková a další.

Slavnostní premiéra v Praze se koná 18.4.2020.
Ohio, dveře

Kvítek mandragory

Poprvé se toto představení odehrálo již loňský rok. Příběh pojednává o Kvítku mandragory, což je vzácný diamant, který se policista rozhodne ukrást zločinci, ale aby se mu to podařilo, musí se společně s dalšími dvěma muži převléct za zpěvačky. Tento muzikál režíruje Radek Balaš, jehož hlavním záměrem bylo pobavit. Celý děj je provázen hity Heleny Vondráčkové.

Legenda jménem Holmes

Sherlocka Holmese jistě znáte. Tento příběh vypovídá o autoru těchto povídek, Arthuru Conanu Doylovi, který je nucen pod tíhou především svého vydavatele Virgila Cromwella zbavit se literární postavy Sherlocka Holmese. Představení je založeno na humoru a také hvězdném obsazení v podobě Vojtěcha Dyka, Lukáše Janoty, Anny Fialové či Marka Holého.
divadlo, sedadla

Shrek

Pohádka, kterou zažili snad všechny generace. Muzikál postavený na základním ději, který můžete vidět v prvním díle filmu, obohacený písněmi zazpívané Jiřím Zonyganem a Janem Křížem (Shrek), Ivanou Jirešovou (Fiona), Karlem Zimou (Oslík) a dalšími.

Addams family

Tento muzikál není inspirovaný žádnou předlohou, tudíž se jedná o zcela nový příběh, kdy se dcera Středa zamiluje do obyčejného kluka, s kterým se zasnoubí, a tak přichází na řadu seznámení rodičů. Addamsovi ale nejsou klasická rodina, proto budou rodiče chlapce poněkud překvapeni, a ne zrovna příjemně. Hlavní roli ztvárnili Lucie Bílá s Jiřím Kornem, kteří svými hlasy nezklamali. Divákovi se nabízí ukázka prostředí, jako je strašidelný dům, Central Park nebo sklep. Addams family sází hlavně na černý humor, který bude bavit celou rodinu.