Nejlepší akity z naší chovné stanice

Hledáte psího parťáka?
Jen těžko byste hledali rodinu, kde není pes. Psi jsou našimi věrnými přáteli již tisíce let, a za ty roky vznikly stovky psích plemen. Každé má svá specifika, mezi která patří vzhled a hlavně povaha psa. Při výběru psa je vždy důležité hledat takového, který vám sedne, a o kterém víte, že je pro vás vhodný. Existují plemena, která jsou vhodná jen pro zkušené pejskaře, a rozhodně nejsou vhodná k dětem. Najdeme i taková plemena, která jsou nekonfliktní a mírumilovná. Mezi taková plemena patří akita inu.

akita inu

Rozkošná navenek i uvnitř
Akita vypadá jako chlupatý medvídek, je rozkošná, má samočistící srst a je velice čistotná. I přes to, že její srst je delší a hustá, nebudete za ní muset běhat s vysavačem. Jako případní majitelé aktiv určitě oceníte i fakt, že je velmi inteligentní, snadno se učí a naučené povely si pamatuje. Je to velmi společenský pes, ale v případě potřeby vydrží doma sama. Akita v dospělosti váží 25-45 kilo, je to tedy středně velký pes a pro svou mírnou povahu je to vyloženě rodinný pes, který je vhodný k dětem. Pokud hledáte psa, možná jste ho našli.

pes akita

V naší chovné stanici najdete akita inu štěně na prodej. Aktuálně máme k dispozici dvě fenky a dva pejsky. Každý rok máme několik vrhů od našich uchovaných fenek. Chovem akt se zabýváme již několik let, splňujeme veškeré požadavky na kvalitní chov, vlastníme mezinárodní certifikáty dokládající kvalitu našich psů a péče o ně, zkrátka pokud chcete akitu, přijďte k nám. U nás máte zaručeno, že kupujete štěně s PP bez zdravotních problémů. Naše akity jsou náš život, a proto jim věnujeme všechen čas a prvotřídní péči. NIKDY nekupujte štěně z pochybných stránek a věnujte pozornost původu psů. My chováme pouze japonskou linii, u které máte jistotu kvality a zdraví. U každého štěněte z naší stanice dostanete kompletní rodokmen, který dokládá jeho pravý původ.