Černá díra = Kabelka každé ženy!

V každém obchodě je najdeme, jsou nejlepším přítelem a zároveň pomocníkem.Přiznejme si, kam bychom daly, my ženy, všechny poklady, které nosíme v kabelce? Máme kabelku jen tak na procházku, kabelku do práce, mini kabelku na ples, velkou kabelku na celodenní výlet. Máme černou kabelku k těmhle botám, potom další kabelku k těmto šatům. Kabelku máme černou, červenou, hnědou, světle hnědou. Co si budeme povídat, máme mnoho kabelek!
 vysypaná kabelka
Všechno potřebné pohromadě
Kabelka je taková černá díra, máme v ní tolik věcí, že když hledáme jen jednu, kterou zrovna potřebujeme, nemůžeme ji najít! Víme, že tam je, objeví se, až budeme hledat něco jiného. Muži se nám diví, na co potřebujeme kabelku? Vždyť mobil, klíče a peněženku dáme do kapsy? Cože ? Do kapsy?
kabelky na prodej
A kam dáme kapesníčky, gumičku, sponku, diář, rudou rtěnku, růžovou rtěnku, lesk na rty, jelení lůj, deodorant, parfém!  To jsme, mužům připomněly jen zlomek toho, co tam vlastně máme. Vůbec si neuvědomují, jak potřebné věci to jsou! Máme kabelku, která je elegantní a vypadá "malá", ale když jdeme na nákup a zapomeneme nákupní tašku? Dáme do ní půlku chleba, salám, sýr, litrovou kolu a ještě mléko. Je to opravdu multifunkční produkt! To ani muže tolik při nákupech nepotřebujeme, jako tu naši kabelku.
 
Když nakupujeme další kabelku
Je dokázáno, že kabelka je druhým nejprodávanějším zbožím pro ženy. První jsou samozřejmě boty! V obchodním domě, jsou kabelky v každém obchodě, vybrat jednu jedinou je opravdu těžké. Musí mít správnou barvu, aby se nám hodila k oblečení nebo botám. Každou kabelku otvíráme a zjišťujeme kolik má přihrádek. Musí mít přihrádku na klíče, protože ty nechceme hledat na dně, té černé díry. Přihrádku na rtěnky, lesky a šminky, protože ty se snadno ztrácejí. Kapsiček a přihrádek není nikdy dost. Nakupujme kabelky, jako naše pomocníky, jsou s námi celý den a každý den.