Vašemu životu dáme trvalé bydliště

Zdá se vám to zvláštní? Nechápete, jakým způsobem to děláme? Dostanete do občanského průkazu adresu a přitom nemusíte v místě trvalého bydliště prodlévat? Ono je to v podstatě velmi jednoduché a přitom to může významně ovlivnit váš život. Ne každý má tu možnost, aby bydlel ve vlastním domě, bytě nebo pronájmu. Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, my se na ně neptáme. Můžete si vybrat adresu místa pobytu z našeho seznamu podle svého, vybrat si lokalitu, město i ulici a za měsíční registraci trvalého bydlištěu nás zaplatíte pouze 99 Kč bez DPH. Díky této malé částce budete mít zajištěnou důvěryhodnost pro osoby, pracovní vztahy i úřady. Oficiálnost a věrohodnost zajistí i průběžné přeposílání vaší pošty k vašim rukám podle dne doručení a potřeby.

dům

Věrohodnost a jistota řešení

S novou adresoutrvalého bydlištěmůžete žádat o práci či jednat se státními úřady. Zároveň můžete být klidní v případě, že vás opětovně vyhledávají exekutoři, ačkoli dávno žádný majetek nevlastníte. Na vaší adrese, kterou od nás získáte, nic k zabavení není. Stejně tak, můžete u nás zařídit sídlo firmy nebo koupit společnost se vším všudy. Vaše požadavky nebo potřeby je dobré s námi předem konzultovat. Pokud však chcete jen adresu stálého pobytu, kterou pro vás zajistíme, stačí si jen objednat on-line adresu, která vám vyhovuje a uhradit měsíční poplatek. Ideálním řešením je pořídit si pobyt na delší časové období a máte klid. Nemusíte řešit nic spojeného s bydlením a pro úřady i oficiální jednání budete mít stálou adresu v občanském průkazu.

dveře

Nedovolí vám pan domácí se přihlásit k trvalému bydlišti na jeho adrese?

Nezoufejte a spojte se s námi. Vyberete si přesně takové místo, na kterém oficiálně chcete bydlet, a přesto se k nám fyzicky vůbec stěhovat nemusíte. Zajistíte si všechny důležité formální záležitosti s naší adresou a budete působit vždy slušně a věrohodně pro celý svět. Dejte svému životu seriózní pevný řád a začněte místem svého nového pobytu podle vlastního výběru.