Potisk na trička


Pokud milujete trička, která se nedělají sériovou výrobou, ale liší se od ostatních, tak si zkuste vytvořit svoje vlastní. Díky vlastnímu tričku se budete lišit od ostatních a nebudete vypadat jako každý druhý. Na svoje trička si můžete natisknout jak text, tak logo, či obrázek, který si sami namyslíte. Firma, která vyrábí trička s vlastním potiskem, Vám zaručí nejen nejvyšší kvalitu tisku a materiálu, ale také dodání již jednoho kusu.

Trička

Firma se zabývá potisky už dlouhé roky a má mnoho spokojených zákazníků, kteří se neustále vracejí. Tato firma samozřejmě nenabízí pouze trička, ale nabízí také mikiny, košile a polokošile a také spodní prádlo. Navrhnutý obrázek, nebo text si můžete libovolně upravovat a bude jen na Vás, zda si dáte logo na zadní stranu trička, či na rukách. Navíc můžete samozřejmě měnit barvy a velikost loga a také ho můžete libovolně natáčet. Veškeré oblečení si můžete objednat v nejrůznějších velikostech a také můžete měnit barvu podle sebe. Po vytvoření kompletního návrhu Vám ihned vyskočí celková cena a vy tak budete vědět, kolik za konkrétní kus zaplatíte.

Trička (3)

Na webových stránkách firmy se můžete dále podívat také na již hotové motivy. Musíte však, ale počítat s tím, že se jedná o sériovou výrobu, tudíž se můžete s daným oblečení potkat na ulicích. Toto oblečení se hodí především jako dárek, nebo na nějakou nevšední příležitost. Velice oblíbené jsou na rozlučkách se svobodou, ale také na tábory. Děti si tyto trička zamilují a věřte nebo ne, ale budou je nosit celý táborový turnus.

Pokud tedy nevíte, čím oživit svůj klub, nebo jak zlepšit letní tábor, zkuste se pozastavit na těchto tričkách. Zaručeně tento dárek ocení a budou na něho ještě dlouhé roky vzpomínat. Proto neváhejte a vytvořte na letošní tábor originální trička, které jen tak někdo nemá.