Zip sáčky do batohu na pěší či cyklistický výlet

Díky koronaviru jsme nezvykle omezováni v mnoha činnostech a přirozený životní styl se posunul až kamsi za hranici běžných zvyklostí. To ovšem neznamená, abychom kvůli tomu a následným opatřením vlády strádali. Ať už máte názor na celkovou situaci jakýkoli, neměli byste zapomínat na vlastní volný čas a jeho smysluplné využití. Každý zkušený psycholog a moudrý lékař vám potvrdí, že namísto sledování televize a aktuálních zpráv, brouzdání po Internetu a na sociálních sítích, je rozumnější vydat se do přírody.

kempování s dodávkou

Máme štěstí, že je naše země jednou z nejkrásnějších na světě a že slovo „příroda“ tu není neznámým pojmem. Vyplatí se nalistovat stránky turistického atlasu a na mapě vyhledat oblasti, které by stály za návštěvu a rezervaci nějakého soukromého penzionu. Nachystejte pevnou obuv, dobrý batoh, a pokud dáváte přednost cyklovýletům, nosič s brašnou, do které umístíte svačinu, náhradní oblečení a další drobnosti.

kotlík na ohni

Nezapomeňte na sáčky se zipem

Až budete balit věci do auta, případně do vlaku či autobusu, vzpomeňte si na věrné pomocníky, bez nichž by pobyt v přírodě mohl být problematický. Jistě nezapomenete sbalit kapesní nůž a hygienické potřeby, ale to není vše, co vám usnadní život. Sáhněte po zásobě sáčků na zip. Budou se hodit na balení jídla, zabezpečení mobilního telefonu před deštěm a vlhkostí, na bezpečné uschování toaletního papíru a náhradního oblečení, které by mělo zůstat suché. Do sáčků se zipem vložíte sponky do vlasů, zapalovač či zápalky, potravinové doplňky a léky, sušené ovoce a oříšky jako zásobárnu živin a energie, zkrátka, co vás napadne.

Sáčky nezaberou takřka žádné místo v batohu, jsou průhledné, takže máte přehled, co je uvnitř, jsou lehké a hlavně levné a nahradí různé krabičky a dózy. Uzavírací zip je lepší řešení, než obyčejný mikrotenový pytlík, ten byste museli vždy zauzlovat a bylo by problematické jej stále otevírat a rozmotávat uzel.