Americká nebankovní hypotéka bez doložení příjmů a bez registrů

Možná Vás překvapil tento dlouhý název a přesně nevíte, co se pod ním skrývá, takže si rovnou řekneme, že se jedná o podnikatelský úvěr.

hypotéka

  • Podnikatelské úvěry se poskytují samozřejmě podnikatelům, firmám a OSVČ. Jsou to peníze, které se dají použít v podnikání čili je zde jediná podmínka, že musí být vloženy do podnikání. Jakým to bude způsobem, to už necháme na vás.

S takovými penězi totiž můžete hradit běžné výdaje ve firmě, provozní náklady, faktury, mzdy, ale také sociální a zdravotní nebo platby finančnímu úřadu, daně a spoustu dalšího. Můžete nakupovat stroje, vybavení a zařízení, ale také se vyplatit z exekucí či zvolit konsolidaci půjček. Je spousta možností, takže se zde jistě najdete i něco pro vaše potřeby.
Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, je to jediná možnost, kde nemusíte dokládat daňové přiznání. Pokud máte nízké daňové přiznání, v bankách to bývá problém, ale u naší společnosti to vůbec nevadí. Tolerujeme nízká daňová přiznání a stejně tak i záznamy v registrech. Registry jsou totiž další velkou nevýhodou, co se týká hypoték. Banky je posuzují a projíždějí hned při první schůzce, a považují je za závazné, takže pokud máte záznam, v bance určitě finance nezískáte.
I přesto všechno jsme schopni vám úvěr poskytnout, a to třeba i bleskově do 24 hodin.

pozemek

Vše potřebné zajistíme a peníze můžete mít do 24 hodin

Jestli potřebujete peníze rychle, bez registrů a dokazování příjmů pak jsme připraveni Vám poskytnout i další velice výhodné podmínky https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/.

  1. Žádné zkoumání registrů
  2. Žádné dokazování příjmů
  3. Peníze bezúčelně – čili je v podnikání můžete využít jakýmkoliv způsobem.
  4. Dlouhá doba splácení až 30 let
  5. Nízká úroková sazba – nízké splátky podobné těm v běžných bankách. Již od 6,9 % p.a. pro všechny klienty i se záznamy. Speciálně nízká úroková sazba pro klienty bez záznamu nebo pouze s drobným záznamem již od 3 % p.a.
  6. Peníze do 24 hodin od podpisu dokumentace a smlouvy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup