Co si pořídit na zimu?

Na chladná rána i večery je více než užitečné se předem nachystat. Do čeho se tedy vyplatí investovat a co rozhodně nakoupit včas?
Naladit se na přicházející mráz a dát sbohem příznivým teplotám může být obtížné, nicméně uvést se do zimní atmosféry neznačí takový problém s vlastněním alespoň jedné z následujících věcí.
námraza na šípku
ZÁSOBA ČAJE
Neopomínejte pitný režim a zároveň přísun teplých nápojů za dob nevlídných venkovních podmínek. Pořiďte si čaj s libovolnou příchutí dle Vašich osobních preferencí a zpříjemněte si jeho pozřívání například sledováním nového obsahu médií.
TEPLÉ OBLEČENÍ
Není žádným tajemstvím, že počasí venku by se mělo odrážet na ošacení každého jednotlivce. Udělejte si radost, nebo zkrátka dle potřeb jděte obohatit svůj šatník o nové kousky laděné do výhradně nepřívětivého povětrna a z hřejivých materiálů. Volte takové oděvy, co Vás zahřejí po vyžadující období bez nutnosti neustálého pozměňování, a nezapomeňte se poohlédnout i po příslušné obuvi.
DEKA
Zachumlat se do peřin není bohužel vždy možné, jelikož se nenachází v dosahu, nebo značně překáží při běžných nevyhnutelných činnostech. Proto je deka ideální varianta pro zahřátí se a nenáročné skladování v pohodlí domova.
KNIHA
Pokud nejste zrovna milovníkem elektronických zpráv na internetových webech, ale naopak fanouškem literatury, pak si po neklidných večerech můžete dopřát oddech s šálkem u oblíbeného díla.
horký čaj
PÉČE O POKOŽKU
Popraskané rty, vysušené ruce a poškozená pleť trápí za mrazu nejednu osobu. Starostlivost o vlastní vizáž, ale také zdraví pokožky rozhodně nezanedbávejte. Samotný balzám, krém, peeling nebo sérum dodá sílu Vaší svrchní části těla bojovat proti chladu. Věnujte pozornost i změnám při používání nových produktů, v kombinaci se zimou nemusí prospívat, ale naopak se mohou projevit nežádoucí a opačné účinky.
Jestliže jste dosud nevytáhli šálu a svetr ze skříně, je nejvyšší čas tak učinit a vydat se na nákup. Počasí totiž nepočká!