Někdy se vyplatí dát na radu muže

To je pořád nějaké vylepšování! A pořád by ten Váš elektrikář amatér chtěl něco vyměňovat a tak. Nutí Vám nové osvětlení v kuchyni? Věřte, že úsporná zářivka pod linku není zase tak špatné vylepšení!

kuchyňská deska

Jenže Vy jste na něj naštvaná, viďte?

Přišla jste domů a jen jste odemkla vchodové dveře, najednou se samo rozsvítilo. Bez předchozího varování. Úlek, kterým se pomalu zastavil pravidelný tlukot srdce, byl zcela na místě. Najednou Vám před očima proběhla situace, že někdo už v bytě je a rozsvítil. Ale nikdo tu být neměl. Naslouchala jste, jestli se neozve nějaký šramot. Ale bylo naprosté ticho! Takže jste si s úlevou oddechla. Jak jste se totiž zastavila, světlo po chvilce zhaslo. No jasně! Zase ten Váš zlepšovatel, který má odpolední směnu, se doma dopoledne nudil. No jo, pohybové čidlo je nade dveřmi! Myslíte na fyzické násilí, které na svém partnerovi spácháte? Což o to, říci Vám to mohl. Ale jinak je moc šikovný, nemyslíte?

Překonejte svůj odpolední úlek!

Každý pochopí, že jste se lekla. Ale proto se nemusíte vzdávat úsporné zářivky pod linkou, abyste mu dala, co proto. To byste byla sama proti sobě. To byste potrestala sebe. Umíte si vůbec představit, jak skvělé je mít přímé světlo namířené přímo na Vaše ruce, když něco krájíte, nebo mícháte? A navíc takovou úžasnou zářivku pod linkou nemusíte zhasínat, kdykoliv z kuchyně odejdete! Spotřeba elektrické energie je totiž minimální! Vážně buďte ráda za svého elektrikáře amatéra, který Vám šetří peníze!

malá komoda

Tak se hezky uklidněte, něco dobrého uvařte, nebo upečte a rozhodně se zeptejte, kdy Vám partner nainstaluje zářivku pod linku, aby se Vám lépe pracovalo.
A vyhněte se výčitkám z odpoledního trauma! Pochvalte ho za jeho nápady. Víte, on ten Váš partner má nakonec pravdu v tom, že šetří peníze za elektrickou energii. A to dokonce i ve vstupní chodbě. A navíc je pohodlnější vejít hned do osvětlené chodby, která je jinak tmavá, než šátrat po vypínači. Tak co? Už jste klidnější?