YouTube downloader je skvělý pomocník

YouTube patří k nejoblíbenějším sociálním kanálům dnešní doby. Mít možnost nahrávat tam vlastní videopříspěvky a prohlížet si mnohé cizí, je to, co bylo ještě před třiceti lety nepředstavitelné. Někteří z vás možná pamatují dobu, kdy se přes tzv. vexláky sháněly videorekordéry a přehrávače, a kdy neexistovalo nic jiného na přehrávání filmů, než obří videokazety VHS. Záznam na magnetický pásek dnes nahradila digitalizovaná média, která jsou mnohem pružnější a poskytují širší možnosti, a k tomu všemu vůbec nepotřebujete obrovská záznamová zařízení. Mnohdy vystačíte s kvalitním chytrým telefonem.

stahování z YouTube

Značnou výhodou je ovšem mít možnost videa z YouTube stáhnout. V samotném kanálu to přímo nelze, a tak k tomu potřebujete speciální nástroj. Tuto službu oceníte v mnoha případech, kdy je pro vás videozáznam velmi cenný, např. u některých dokumentárních filmů z filmových či televizních archivů.

stahování videa

Co vše lze stahovat – výhodou stahovačů videa ze sociálních sítí, např. video downloaderu, je hlavně služba bez omezení. Můžete si tedy stáhnout, co vás napadne, a to i bez snižování rychlosti stahování. Nezáleží ani na velikosti stahovaného souboru, ani na jeho audiovizuální kvalitě. Mohou to být hrané filmy a seriály, dokumentární filmy, instruktážní nahrávky a návody, cestovatelské záběry, ale i soukromá videa z různých akcí a oslav, anebo dokonce záběry určené pouze pro dospělé.

Musíte mít dostatečně velké úložiště – mnohá videa lze ukládat na datová úložiště různých externích subjektů, tuto možnost vám řada z nich poskytne zdarma a do určitého objemu, a chcete-li k dispozici větší kapacitu, musíte si připlatit. Další možností je pořídit externí pevný disk, je to výhodné v tom, že pokud k němu přístup zašifrujete, nikdo nemá šanci vaše data zneužít, a máte je tu jako v trezoru. A potřebujete-li mít data bezpečně zálohovaná, pořiďte si externí disky alespoň dva, a jeden z nich využijte jako duplicitní zálohu pro případ selhání prvního disku.