Na kolo za každého počasí

Ke každé lidské činnosti, tudíž i ku sportu, patří vhodné oblečení. Tak, jako byste určitě ve večerní toaletě nebo drahém obleku od Versaceho nešli naklepávat maso na řízky, tak už je dnes téměř nemožné usednout na kolo v nějakých teplácích ze second handu.

kros

· Ono by to možné bylo v několika případech.
a) Jestliže bydlíte na vesnici a potřebujete kolo pouze jako dopravní prostředek na těch dvě stě metrů do koloniálu a poté vám poslouží jako držák nákupní tašky.
b) Jestliže je vám pět let a jen tak se proháníte na sídlišti po hřišti.
Pokud ale uvažujete o tom, že se cyklistický sport stane vaším koníčkem číslo jedna, budete potřebovat patřičné vybavení. Pokud už máte kolo (bez kterého to opravdu nepůjde), musíte se dobře obléct.

· Stanou-li se z vás nadšenci, kteří se nezaleknou žádného rozmaru počasí, budete muset své tělo chránit tak, aby vám to později nevyčítalo.

Reflexní prvky ochrání vaši bezpečnost

Investice do cyklo oblečení https://www.c-store.cz/silvini-cyklistikase rozhodně vyplatí, protože přináší řadu výhod.

1) V zimě vás nebudou muset nejprve ohřát, aby vás dostali z kola dolů.
– Zimní kolekce cyklo oblečení jsou sestavené tak dokonale, že nezapomínají na žádnou část našeho těla, která by mohla nastydnout.

2) V létě nebudete muset hned po delším výletě pádit do nejbližší lékárny pro některou z hojivých mastí.

cyklistika

– Lední kolekce je připravená na sebevětší horko a rozhodně vás nenechá utopit ve vlastním potu.
Pokud už pěstujete cyklistický sport delší dobu, určitě už jste se někdy setkali s nějakou nebezpečnější nebo nepříjemnou situací na silnici. Aby k nim nedocházelo a vy jste byli vždy vidět už na dálku, má to správné cyklo oblečení reflexní prvky, které na vás každého řidiče už z dálky upozorní. Nemusíte se tedy potěšení z jízdy na kole vzdávat ani při špatné viditelnosti.