Užijte si příjemné chvíle

Jak na to?

Zastavte se

Nikam nepospíchejte, buďte jen tak. Můžete strávit pár dní o samotě v naprosté tmě. Co vám napovídá Váš vnitřní hlas? Neodhánějte to, i když to třeba vypadá moc bláznivě dokonce až nereálně. Potřebujete přestat vnímat čas, napojit se na sebe, nespěchat. Vypněte mobil.
meditace mnicha.jpg

Sáhněte po knize

Kniha “Užijte si život” vás inspiruje ke změnám, které pro svůj další život potřebujete. Vyzkoušejte nové možnosti, jak tyto změny uskutečnit. Pomůže Vám si život uspořádat tak, aby byl s Vámi a Vašimi možnostmi v souladu. Prostě žijte život, který Vás bude bavit žít.

Zajděte na masáž

Vyrazit jednou za čas na masáž by měla být Vaše povinnost. Bez účinné relaxace se totiž ztrácí životní energie. Nechte se rozmazlovat. Dnes máte na výběr z například z těchto druhů masáží.

Čokoládové masáže

· Masáže pro dva
· Jávské masáže
· Masáže horkými kameny
· Anticelulitické masáže
· Erotické masáže
bílý hrníček.jpg

Dejte si koupel

Plná vana vody je zárukou nejlepšího odpočinku. Uvolníte se a odreagujete. Přidejte do ní koupelový olej, aby byla koupel co nejúčinnější a nejpříjemnější. Třeba levandule přispívá k celkovému zklidnění smyslů, jalovec uklidňuje při nervozitě a červený pomeranč osvěžuje psychiku a má antidepresivní účinky.

Procházejte se

Vzpomeňte si jak jste s partnerem trávili volný čas, když jste ještě neměli děti. Vydejte se společně na romantickou procházku na své oblíbené místo.

Čas na koníčky

Vyhraďte si pravidelný čas a věnujte se tomu, co máte opravdu rádi ať už je to cokoliv. Je jedno zda se jedná o cvičení jógy, meditace, sbírání rybízu, jízdě na koni nebo sledování filmů. Dopřejte si činnosti, které potěší Vaši duši.

Výživa

Francouzi pijí každý den minimálně skleničku červeného vína. Italové dávají zase přednost rybám. Základem toho, aby se člověk dobře cítil je vyvážený jídelníček poskytující veškeré důležité živiny a pitný režim. K tomu stačí přidat pravidelný pohyb a třeba i nějaké doplňky stravy, které v našem jídelníčku chybí a samozřejmě veselou mysl.